Bisiklet Forum'a Hoş Geldiniz!

Bu forumda dilediğin gibi özgürce konu açabilirsin.
Konu birleştirme, bisiklete yeni başlayan kişiyi ötekileştirme veya bisiklet marka/modeli iyi olmayan kişiyi horgörme gibi saçma davranışlar yoktur bu forumda.

Merhaba Arkadaşlar. İlk Bisiklet Için Acil Tavsiyelerinize Ihtiyacım Var.

Avci0731

BF Üyesi
Marka
Mosso
Arkadaşlar merhaba. Antalya'da yaşıyorum ve günlük işlerimi halletmek ve aşağı yukarı 15-20 km lik geziler için bir bisiklet almayı düşünüyorum. Boyum 183cm , iç bacak boyum 83-84 cm. Araştırdığım iki model var. Bunlar:

-Mosso Legarda 2324 Msm H 51 kadro

-Kron Tx150 28 Jant 51 Kadro

Bugün almayı düşünüyorum. Tecrübeli üstadlardan yorumlarını bekliyorum.

BF

iyilik iyidir.
Yönetici
Marka
Carraro
@Avci0731 öncelikle hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Eğer aceleniz yoksa bu tarz bir bisikleti ikinci el almanızı tavsiye ederim. Tur bisikletini alıp çok fazla kullanmayan kişilerde var, eğer o şekilde yakalarsanız sıfırı ile yarı yarıya yakalayabilirsiniz.

Kron ve Mosso hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim fakat Carraro sportive serisi kullandım disk frenli BU BİSİKLET kullandığım o dönemler çok memnundum bayağı işimi görüyordu.

Avci0731

BF Üyesi
Marka
Mosso
@Avci0731 öncelikle hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Eğer aceleniz yoksa bu tarz bir bisikleti ikinci el almanızı tavsiye ederim. Tur bisikletini alıp çok fazla kullanmayan kişilerde var, eğer o şekilde yakalarsanız sıfırı ile yarı yarıya yakalayabilirsiniz.

Kron ve Mosso hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim fakat Carraro sportive serisi kullandım disk frenli BU BİSİKLET kullandığım o dönemler çok memnundum bayağı işimi görüyordu.
Cevabınız için teşekkür ederim. Kredi kartıyla almak zorunda olduğum için sıfır bakıyorum aslında. Carraro sportive i de araştıracağım. Teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: BF

BF

iyilik iyidir.
Yönetici
Marka
Carraro
Cevabınız için teşekkür ederim. Kredi kartıyla almak zorunda olduğum için sıfır bakıyorum aslında. Carraro sportive i de araştıracağım. Teşekkür ederim.
Rica ederim, size de hak veriyorum. Eğer kredi kartı ile alacaksanız yine de Carraro sportive serileri sizin ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar diye düşünüyorum.