Bisiklet Forum'a Hoş Geldiniz!

Bu forumda dilediğin gibi özgürce konu açabilirsin.
Konu birleştirme, bisiklete yeni başlayan kişiyi ötekileştirme veya bisiklet marka/modeli iyi olmayan kişiyi horgörme gibi saçma davranışlar yoktur bu forumda.

Performans Kayseri Bisiklet Grubu

BF

iyilik iyidir.
Yönetici
Katılım
26 Eyl 2022
Mesajlar
76
Puanları
18
Konum
Kayseri
Marka
Carraro
Bisiklet Forum yöneticisi ve Performans Kayseri Bisiklet Grubu üyesi olarak böyle bir konu açıp siz değerli ziyaretçilerimize ve üyelerimize tanıtayım dedim.

Performans Kayseri grubumuz 16 bisiklet tutkunu tarafından oluşturulmuş ve kuruculuğunu Ersin ERSOY'un yaptığı bisiklet grubudur. Sağ burnum daha önce %90 oranında tıkalıyken şu an tamamen kapalı olmasından dolayı pek fazla aktif olamıyorum.

Fakat, grubumuz içerisindeki tüm sporcularımız son derece sağlamdır. Bisiklet yarışlarına katılan sporcularımız mutlaka kürsü yapmaktadır. Açıkçası burun ameliyatı olduktan sonra astım ve alerjiyi gözardı edip ben de ilerleyen zamanlarda yarışlara katılacağım.

Grubumuza gelmek isterseniz, henüz yeni açmış olduğum Performans Kayseri instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bir de amatör olarak bir logo hazırlamıştım grubumuza özel, umarım o da hoşunuza gider :)

1.png2.png
 

Benzer konular

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.

Ayın en iyi üyeleri

  • Bu ay: 1 mesajı var.
  • Bu ay: 1 mesajı var.
  • Bu ay: 1 mesajı var.
  • Bu ay: 1 mesajı var.
  • Bu ay: 1 mesajı var.

Forum istatistikleri

Konular
134
Mesajlar
312
Kullanıcılar
112
Son üye
htutkusonmez