Bisiklet Forum Satılıktır!

Satın almak isteyen kişiler BF adlı yönetici ile iletişime geçebilir.

XCP Bisiklet Yağı Hakkında Düşüncelerim

BF

iyilik iyidir.
Yönetici
Katılım
26 Eyl 2022
Mesajlar
76
Puanları
18
Konum
Kayseri
Marka
Carraro
Merhaba değerli Bisiklet Forum kullanıcıları, bugün size mutlaka kullanmanız gerekecek XCP Bisiklet yağı hakkında düşüncelerimi dile getireceğim. Kullanan kişilerde fikir ve düşüncelerini dile getirebilir.

XCP bisiklet yağını uzun zamandır kullanıyorum ve bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Sorundan kastım nedir? Benim ve birçok bisikletçinin en büyük sorunlarından birisi zincirin, rublenin, ayna kolun vs. haddinden fazla tozlanıp çamura dönmesidir. Çok fazla bisiklet yağı kullandım, denedim fakat çok eskiden (kanalı hatırlamıyorum yoksa paylaşırdım) XCP bisiklet yağını tavsiye etmişti.

Ortalama 250-300 km. de bir bisikleti temizliyorum, genel bir bakım yapıyorum fakat buna rağmen hiçbir sorun yaşamıyorum. Genel de antrenmanlar Sivas yolu üzerinde oluyor ve bilenler bilir efsane derece rüzgar eser orada, sadece bisikletiniz değil eliniz yüzünüz komple toza bürünür. Daha önce denediğim X marka ürünlerde o rüzgarlı ve tozlu havalarda pedal çevirmem dahi güç olurken XCP de hiçbir sorun yaşamadım.

Eğer almayı düşünürseniz direkt olarak Formula X Store internet sitesinden alın. Aksi hâlde pazar yerlerinde 2 katı ücret ödersiniz (hepsiburada, trendyol vs.).
 

Benzer konular

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.

Ayın en iyi üyeleri

  • Bu ay: 1 mesajı var.
  • Bu ay: 1 mesajı var.
  • Bu ay: 1 mesajı var.
  • Bu ay: 1 mesajı var.
  • Bu ay: 1 mesajı var.
  • Bu ay: 1 mesajı var.

Forum istatistikleri

Konular
134
Mesajlar
313
Kullanıcılar
113
Son üye
grikedi